Live test ZuluTrade

Na našem webu se snažíme být maximálně objektivní. Poskytovatelů služeb mirror tradingu je celá řada, ale vzhledem k tomu, že jsme na našem webu publikovali několik článků o ZuluTrade, je důvod, abychom otestovali tuto službu na live účtu. ZuluTrade je leader mirror tradingu a většina ostatních ho pouze kopíruje. I proto jsme vybrali ZuluTrade jako poskytovatele signálů, kterého jsme otestovali na živém účtu. Pro otestování jsme využili náš existující účet, který jsme měli u FXDD a již delší dobu ho nepoužívali. Od ledna do května jsme na něm přijímali signály a výsledek můžete vidět zde (zisk přes +2.600 pipů; obchodováno live s 1 microlotem):

Cílem naše testu nebylo vydělat peníze, ale otestovat kvalitu exekuce. Exekuce probíhaly poměrně korektně a přesně, slippage dosahoval na jednotlivých obchodech max. 1-2 pipů, ale často ke slippage nedošlo vůbec. Za ten necelý půlrok jsme nezaznamenali nějakou chybu v exekuci, ale je pravda, že jsme obchodovali pouze dodavatele, kteří májí malý objem obchodů.

Přesto než byste službu ZuluTrade zkoušeli na živo, přečtete si důkladně jejich podmínky a poučení! Také výběr poskytovatelů signálů je velmi důležitý. Ano, podařilo se nám vybrat poskytovatele, kteří nám přinesli zisk. Ale to nebyla určitě náhoda. Při výběru dodavatelů signálu jsme vycházeli z analýzy jejich předchozích obchodů a obchodovali jsme pouze 3 poskytovatele, u kterých byl smysluplný předpoklad, že obchodují “zdravě”. Více o pravidlech výběru dodavatelů v následujícím článku.

Než se pustíte bezhlavě do přijímání signálů na live účtu, doporučujeme nejprve vše vyzkoušet na demo účtu!