AOS SYSTÉMY

V této sekci naleznete vše potřebné pro to, abyste zvládli vytvořit svůj vlastní obchodní systém.Člověk se to nenaučí za týden, ale na druhou stranu není to zase tak složité, aby to nezvládl každý, kdo je pracovitý, vytrvalý a má chuť se vzdělávat.Základem je znalost technické analýzy. Ta nám pomůže najít na trhu obchodní příležitosti a formulovat prvotní obchodní myšlenky. Na jejich základě pak dokážeme více či méně složitými algoritmy vytvořit vlastní kvalitní AOS (automatický obchodní systém).

Pak už jen zbývá naprogramovaný AOS důkladněotestovat, propojit ho s vhodným brokerem a začít vydělávat. Pro ty z vás, kteří si chtějí svůj obchodní systém naprogramovat v MetaTraderu 4 jsme připravili krátký seriál o programování v jazyku MQL4.

Takže s chutí do toho. Naše zkušenosti a názory naleznete na příslušných odkazech na pravé straně. V odkazech vpravo naleznete i praktické ukázky a konkrétní postupy toho, jak si při tvorbě a programování AOS počínat. Pro tvorbu a testovaní používáme kromě MT4 i platformu TradeStation. Více o porovnání těchto dvou platforem naleznete v následujícím článku.

Technická analýza

Obchodní myšlenkyTvorba AOS

Programování EA