Trading aneb jak se stát milionářem

Ano, jste tady správně! Trading je nejsnazší cesta, jak se stát během krátké doby milionářem. Stačí jen mít počítač, přečíst si manuály, které na webu prezentujeme a během krátké chvíle vás naučíme vše o FOREXu. Pak už jen stačí párkrát za den provést pár obchodů a za pár měsíců už nemusíte chodit do práce, pořídíte si ohromnej barák, pořádnou káru a k tomu alespoň jednu řidičku, tak jako je to na tomto obrázku …. a dost!

Teď už by jen zbývalo napsat, že jsme úspěšní tradeři, kteří mají více než 10 let zkušeností s tradingem. V garáži máme 10 takových aut a ke každému z nich jednu podobnou řidičku …. a za drobný (směšný) obulus 10.000 Kč vás to za půl dne všechno naučíme …

Přeháníme, nicméně takhle nějak zní většina webů, knih a materiálů věnujících se tradingu. Snaha vytvořit představu o tom, že trading je extrémně jednoduchý, že se ho může naučit každý a to prakticky během pár měsíců a ubezpečování, že vlastně nemusíte pracovat, že stačí 30 minut denně a máte vyděláno, jsou všudypřítomné proklamace těch, kteří Vás chtějí nalákat do tradingu a obrat vás o vaše peníze.

Není tajemstvím, že 95% lidí v tradingu prodělává. Proč si myslíte, že právě vy byste měli být úspěšní? Je vysoce pravděpodobné, že většina z vás, kteří čtete tento článek nikdy peníze tradingem vydělávat nebudete. Možná se teď naštvete, opustíte tento web a už se na něj nikdy nevrátíte, ale pokud setrváte a přečtete si informace, které na webu prezentujeme, možná si ušetříte hodně peněz a nervů při zjišťování, zda je trading to, co vás bude živit, či nikoliv.

… takže z hrušky na zem. Trh není čistý, ovládají ho velcí hráči, kteří manipulují s trhem i informacemi a obírají nás, malé ryby. Oni nemají emoce, ví přesně co dělají a proč to dělají. Ví, kde jsou naše stoplossy a jak si pro ně “dojít”. To jsou velké banky a velcí brokeři, kdo vydělávají na tradingu nehorázné peníze. Pak jsou tu menší brokeři, kteří sice vydělají méně, ale pořád slušně. Žijí z tučných spreadů a poplatků, čas od času nás okradou při exekuci příkazů roztahovánín spreadů, rekotacemi apod. Slušný příjem mají i různí prodejci systémů a školení, kteří pod rouškou zkušeností, zaručených systémů a podobně získávají důvěrů nás (malých ryb) a úspěšně z nás tahají peníze. A pak už tu zbýváme jen my, malé ryby, které celou tuhle skupinu živí.

To nezní zrovna lichotivě, a co s tím dělat? Máme to tedy rovnou vzdát!? To v žádném případě ne. Cílem není vás znechutit či odradit, ale otevřít oči. Jak tedy vidíme trading my, jež se v něm již nějakou dobu pohybujeme:

Je pravda to, že trading vám může dát určitou svobodu. A to nejen finanční. Jste svým pánem, žádný šéf vás denně nebuzeruje, můžete si určovat, co a kdy budete dělat, jak dlouho budete pracovat atd. Ale nezapomínejte na to, že takováto svoboda není zadarmo. Velká svoboda vyžaduje velkou zodpovědnost a disciplínu. Když si nedokážete práci “nařídit” a plně a svědomitě se tradingu věnovat, stejně nebudete úspěšní. Prostě platí, že “bez práce nejsou koláče”. Pokud chcete, aby byl trading vaším seriózním zdrojem příjmů bude to stejně težká a složitá cesta, jako když budujete jakýkoliv jiný business. Trading však má jednu výhodu. Jsou zde minimální bariéry vstupu do odvětví. Do tradingu můžete vstoupit naprosto bez jakéhokoliv omezení a začít s poměrně malým kapitálem.

Ano, jsme malé ryby, ale co nám brání plavat za ocasem velkých žraloků a pochytat to, co jim odpadne od huby?

Je to jen na nás, jestli poplaveme proti nim a staneme se jejich potravou a nebo budeme chytří a schováme se za ocasem!

Víme, zní to zase jen jako kliše a žádná praktická rada, jak to tedy udělat a být “za ocasem”. Věřime, že tento web vám pomůže. Neděláme si ambice, že jsme nejlepší tradeři na světě a že víme vše nejlíp, ale na tomto webu vám nabízíme to, co vám řada webů nenabídne. Nabízíme články, informace a zkušenosti, kterými se řídíme a které nám fungují. Snažíme se vše demonstrovat na praktických ukázkách a konkrétních příkladech. Nic vám neslibujeme, pouze nabízíme své zkušenosti. Záleží na vás, zda a jak je využijete. Pokud se do tradingu pustíte, tak vás můžeme pouze ubezpečit, že to bude drsná cesta, ale pokud ji zvládnete, tak zjistíte, že za ocasem to není vůbec špatné 🙂

Pokud jste dočetli až sem a jste stále přesvědčeni, že do toho chcete jít, tak klikněte sem.